Ile kosztuje pergola tarasowa

Ile kosztuje pergola tarasowa?

Pergole ogrodowe oraz pergole tarasowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Cenione za nowoczesne wzornictwo, wyjątkowe walory estetyczne oraz funkcjonalność idącą w parze z łatwością i wygodą obsługi. Konstrukcje tego rodzaju znajdują zastosowanie w prywatnych ogrodach, a także w przestrzeniach komercyjnych - ogródkach piwnych, w otoczeniu restauracji czy kawiarni. Ile kosztuje pergola tarasowa? Cena pergoli zależeć będzie od kilku czynników, które omówimy poniżej.

Elegancka pergola tarasowa - jaka cena?

Elegancka pergola tarasowa - jaka cena?

Aby wycenić pergolę tarasową, należy uwzględnić następujące parametry:

- model pergoli - w ofercie firmy Wiolla znaleźć można pergole lamelowe (bioklimatyczne), segmentowe, szklane, rzymskie czy też rolowane; każda z nich wykonana jest z nieco innych materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji

- sterowanie pergoli - model sterowany elektrycznie będzie nieco droższy od pergoli sterowanej ręcznie

- wymiary - im większa konstrukcja, tym wyższa cena pergoli; pod uwagę bierze się szerokość oraz wysięg (głębokość) instalacji

- osłony boczne - pergolę można wyposażyć w dodatkowe przesłony chroniące przed popołudniowym słońcem, wiatrem oraz niechcianymi spojrzeniami; do wyboru mamy tańsze zasłony tekstylne, a także rolety Screen, okiennice, przesuwne panele szklane; osłony boczne są szczególnie zalecane od strony zachodniej oraz południowej

- gatunek tkaniny (kryterium wpływające na cenę w przypadku pergoli tekstylnych)

- udogodnienia w postaci oświetlenia LED czy promienników ciepł

- specyfika tarasu i okalającej go architektury, która może wymagać zastosowania nietypowych rozwiązań konstruktorskich

W rezultacie pergola tarasowa czy też altana ogrodowa wykonana na wymiar i dostarczona wraz z montażem może kosztować od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych (a nawet więcej). Na stronie internetowej Pergole.pl dostępny jest specjalny kalkulator wyceny pergoli online przypisany do konkretnych modeli. Umożliwia on szybką wycenę projektu wraz z wykonaniem. Jeśli realizacja jest bardziej skomplikowana, warto skontaktować się telefonicznie z naszym zespołem, umówić się na spotkanie w salonie lub na tarasie u klienta.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Wysoka jakość w dobrej cenie

Wybierając wymarzoną pergolę na taras lub do ogrodu nie należy kierować się wyłącznie ceną. Najważniejsze, aby spełniała ona najwyższe standardy bezpieczeństwa, odpowiadała indywidualnym potrzebom użytkowników, odznaczała się stabilną, odporną na czynniki zewnętrzne konstrukcją. Jak wiemy, w przypadku pergoli wygląd ma znaczenie - powinien współgrać z pozostałymi elementami małej architektury ogrodowej.

Produkty oferowane przez firmę Wiolla wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz dbałością o detal. Dają gwarancję wieloletniego użytkowania. Stoją na straży komfortu, zachwycają estetyką i funkcjonalnością. Poszczególne modele dostępne w naszej ofercie korespondują z najmodniejszymi trendami w aranżacji ogrodu. Pasują do estetyki nowoczesnej, minimalistycznej, industrialnej, eko, a także klasycznej.

Nowoczesna pergola tarasowa posłuży jako przedłużenie części salonu lub strefy dziennej na świeżym powietrzu. Optycznie otworzy przestrzeń i zapewni doskonałe warunki do wypoczynku dla całej rodziny.

Szukają Państwo optymalnego rozwiązania na swój taras? Chcecie dowiedzieć się ile kosztuje pergola tarasowa? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

Ile kosztuje pergola tarasowa

Masz pytanie ? Napisz !
Z przyjemnością odpowiemy na każde.