O firmie

Na początku lat 90-tych sektor osłon okiennych ograniczał się głównie do aluminiowych żaluzji poziomych. Wtedy to, powołaliśmy do życia firmę Wiolla (1993 rok) i jak większość podmiotów w branży działaliśmy głównie właśnie w tymże zakresie.

W kolejnych latach następowały w naszym segmencie rynku szybkie zmiany - pojawiły się nowe produkty: żaluzje pionowe, rolety tekstylne i rolety zewnętrzne. Zmiany te oraz nasza wytrwała praca i pozyskanie nowych klientów były podstawą dalszego rozwoju firmy. Powstały m.in. 2 punkty sprzedaży w Rybniku oraz placówka w Rydułtowach.

W ostatnim okresie wiele radości przysparzały nam nietypowe realizacje: osłony okienne o nietypowym kształcie, żaluzje fasadowe, wielkogabarytowe rolety, karnisze sterowane elektrycznie. Jednakże największy entuzjazm wzbudziły i nadal wzbudzają markizy oraz pergole tarasowe.

Od marca 2022 roku firma Wiolla jest Partnerem Premium marki Tarasola.

Program partnerski ma na celu budowę silnego brandu, zwiększenie rozpoznawalności, zaprezentowanie najnowszych produktów segmentu premium oraz efektywniejszą sprzedaż.

O firmie

Masz pytanie ? Napisz !
Z przyjemnością odpowiemy na każde.